Samochody.pl - poscigi.pl

Wpadli złodzieje słodyczy i kosmetyków

Wczoraj policjanci z Krosna Odrzańskiego zatrzymali 29-letnią kobietę i 37-letniego mężczyznę, którzy dokonali kradzieży artykułów kosmetycznych i spożywczych w jednym ze sklepów w podkrośnieńskiej miejscowości i galerii w Zielnej Górze.

W trakcie przeszukania ich samochodu policjanci zabezpieczyli również artykuły cukiernicze skradzione w galerii handlowej w Zielonej Górze.

W środę, 21 listopada, policjanci z Krosna Odrzańskiego zatrzymali do kontroli drogowej mitsubishi. Pojazdem tym poruszali się 37-letni mężczyzna mieszkaniec Zielonej Góry oraz 29-letnia kobieta mieszkanka podzielonogórskiej miejscowości.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Jak się okazało, w samochodzie osoby te przewoziły artykuły kosmetyczne i spożywcze skradzione w jednym ze sklepów w podkrośnieńskiej miejscowości znajdującej się wzdłuż drogi krajowej nr 32 oraz artykuły cukiernicze skradzione w galerii handlowej w Zielonej Górze.

Jak przyznał 37-latek ,w trakcie przesłuchania, do kradzieży zarówno w Zielonej Górze jak i podkrośnieńskiej miejscowości doszło wczoraj, 21 listopada. Mężczyzna powiedział, że skradzionego towaru nie zdążył wyciągnąć z samochodu i schować. Zabezpieczone artykuły zostaną przekazane do ich prawowitych właścicieli.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl
Pizzeria Roma w Zielonej Górze - poscigi.pl
Fotowoltaika - poscigi.pl