Samochody.pl - poscigi.pl

Wspaniały gest nowosolskiej policji. Dla nich włączyli sygnały w radiowozach (FILM)

Nowosolscy policjanci systematycznie włączają się w akcje charytatywne organizowane dla osób chorych i potrzebujących.

Nowosolscy policjanci kolejny raz wzięli udział w obchodach „Światowego Dnia Autyzmu” solidaryzując się z dziećmi z autyzmem i włączając sygnały radiowozów, propagowali hasło: „Jesteśmy z Wami – niebieskimi motylami”. Nie bez przyczyny mundurowi głoszą, że pomaganie innym, to najważniejsza część policyjnej służby.

Nowosolscy policjanci systematycznie włączają się w akcje charytatywne organizowane dla osób chorych i potrzebujących. I tym razem nie obyło się bez ich reakcji, gdy zostali zaproszeni do współpracy.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Funkcjonariusze bez zastanowienia przyłączyli się do akcji „Nowa Sól niebieska dla autyzmu” związanej z obchodami Światowego Dnia Świadomości Autyzmu. Celem akcji jest poszerzenie świadomości na temat autyzmu i przekazanie iskierki przyjaźni.

– Takie akcje skutkują tym, że ludzie zaczynają rozumieć, akceptować odmienność tych osób. Oni potrzebują stałej opieki, różnych form psychoterapii oraz cierpliwości i wielkiego zaangażowania wielu osób. Wierzymy, że takie wydarzenia pomogą zrozumieć innym ludziom problem autyzmu – mówi asp. Justyna Sęczkowska-Sobol, rzeczniczka policji w Nowej Soli.

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.plEko pol - Poscigi.pl