Wypadek autokaru z pracownikami Amazona. Są ranni

W wyniku uderzenia uszkodzeniu uległa przednia szyba autobusu.

Do wypadku autokaru z pracownikami Amazona doszło w czwartek, 21 grudnia, na drodze  w miejscowości Wielowieś. Kierujący autobusem wpadł w poślizg, wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Dwie osoby zostały zabrane do szpitala.

Do wypadku doszło w czwartek z samego rana. Autobus z pracownikami Amazona jechał drogę koło miejscowości Wielowieś. Padał deszcz. Kierujący autokarem wpadł w poślizg i stracił panowanie nad kierownicą. Autokar wypadł z drogi na pobocze i uderzył w drzewo.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Na miejsce wypadku szybko dojechały służby ratunkowe. Dojechały wozy strażaków z Sulęcinian oraz OSP Trzemeszno. Strażacy zajęli się zabezpieczeniem miejsca zdarzenia oraz osobami jadącymi w autokarze.

Wypadek autokaru z pracownikami Amazona

– W wyniku uderzenia  uszkodzeniu uległa przednia szyba autobusu i karoseria – informują strażacy z Sulęcina.

W wypadku ranne zostały dwie osoby. Zajęli się nimi medycy z karetki pogotowia ratunkowego. Wszyscy pasażerowie z autobusu wyszli sami. – Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i udzieleniu wsparcia pozostałym pasażerom pozostającym w autobusie i oczekującym na przyjazd autobusu zastępczego – informuje straż pożarna z Sulęcina.