Samochody.pl - poscigi.pl

Wypadek w Zielonej Górze. Potrącenie mężczyzny na hulajnodze na przejściu dla pieszych (ZDJĘCIE CZYTELNIKA)

Wypadek w Zielonej Górze. fot. poscigi.pl

Do wypadku w Zielonej Górze doszło w poniedziałek, 2 października, na ulicy Zjednoczenia. Kierujący renault potrącił mężczyznę jadącego na hulajnodze po przejściu dla pieszych z przejazdem.

Do wypadku w Zielonej Górze doszło na ulicy Zjednoczenia, na wysokości ulicy Wiejskiej, na pasach w kierunku ronda PCK. Kierujący renault jechał lewy pasem drogi. Na prawym stały samochody.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Wjechał na przejście dla pieszych i wtedy potrącił mężczyznę jadącego na hulajnodze. Na przejściu jest przejazd. Na miejsce została wezwana policja oraz karetka pogotowia ratunkowego.

– Potrącony mężczyzn został karetką zabrany do szpitala – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze. Policjanci czekają na informacje o obrażeniach potrąconego mężczyzny.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl