Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Zatłukł na śmierć Weronikę. Został już aresztowany. Denis to znany przestępca, który ma dużo na sumieniu, a teraz doszło mu zabójstwo (FILM, ZDJĘCIA)

Denis Cz. usłyszał zarzut zabójstwa i został aresztowany.

Denis Cz. w piątek, 9 listopada, przyniósł skatowaną Weronikę pod swój dom. Zostawił ją na ziemi w spodniach i staniku. Sam uciekł. 25-latek został zatrzymany podczas policyjnej obławy na obwodnicy Żagania. Usłyszał zarzut zabójstwa, ucieczki policji i zniszczenie mienia. Za dwa ostatnie zarzuty był poszukiwany przez żagańska prokuraturę. Na sumieniu ma jednak znacznie więcej. 25-latek został tymczasowo aresztowany.

Z piątek z samego rana 25-letni Denis Cz. przyniósł skatowaną 25-letnie Weronikę M. pod swój dom w miejscowości Borowe koło Iłowej. Tam zostawił swoją partnerkę. Zakrwawiona kobieta leżała tylko w staniku i spodniach.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Denis powiedział swojemu ojcu, że doszło do wypadku. Po chwili uciekł fiatem, z którego zdjął tablice rejestracyjne.

Borowe. Skatowana Weronika zmarła w szpitalu

Na miejsce została wezwana żagańska policja. Dziewczyna w ciężkim stanie, nieprzytomna karetką pogotowia ratunkowego została przewieziona do szpitala.

Kilkanaście godzin trwała obława za 25-latkiem. Osaczony mężczyzna próbował wydostać się z policyjnej obławy. Uciekał samochodem obwodnicą Żagania. Tam został zatrzymany przez policjantów kryminalnych. 25-latek trafił do komendy policji w Żaganiu.

Niestety mimo wysiłków lekarzy Wiktora zmarła w szpitalu. Jej obrażenia okazał się zbyt ciężkie i śmiertelne.

Denis to znany policji przestępca

Denis Cz. w sobotę oraz niedzielę był przesłuchiwany. – 25-latek usłyszał zarzut zabójstwa – mówi prokurator Ewa Antonowicz, rzeczniczka zielonogórskiej prokuratury okręgowej. W niedzielę Denis Cz. został doprowadzony do sądu. – Na wniosek prokuratora sąd aresztował 25-latka tymczasowo na trzy miesiące – mówi prokurator Antonowicz. Grozi mu kara dożywotniego więzienia.

Denis był również poszukiwany przez prokuraturę za ucieczkę policji oraz zniszczenie mienia. te dwa zarzuty również usłyszał.

Denis Cz. to przestępca. Już jako nieletni był skazywany za pobicie, ucieczkę policji oraz podszywanie się pod inną osobę. Jako pełnoletni coraz bardziej wchodził w konflikt z prawem. Denis Cz. był skazywany za handel narkotykami, rozbój, zniszczenie mienia, oszustwo, kradzieże, grożenie swojemu ojcu oraz naruszenie nietykalności policjanta.

To wszystko na swoim koncie nazbierał 25-latek.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl Poscigi.pl - pomoc drogowa Eko pol - Poscigi.pl