Toyota Zielona Góra

ZIELONA GÓRA Ta plantacja to hit. Sami wybieramy i wycinamy choinkę (ZDJĘCIA)

Na plantacji choinek, około 3 km od Zawady w kierunku Cigacic, sami wybieramy świąteczne drzewko. fot. poscigi.pl

Na plantacji choinek, około 3 km od Zawady w kierunku Cigacic, sami wybieramy świąteczne drzewko, potem wycinamy i spakowane zabieramy do domu. Cena każdej choinki, bez względu na wielkość to 60 zł. Są też choinki premium kazda za 100 zł

Na plantację łatwo trafimy drogą z Zawady jadąc w kierunku Cigacic. Po około 3 km przy skręcie do Stożneg zobaczymy baner plantacji.  Zjeżdżamy na polną drogi i za chwilkę jesteśmy na miejscu. Na plantacji do wycięcia jest kilkanaście tysięcy choinek. Drzewka wycinamy sami.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Zielona Góra. Tutaj sami wycinamy choinkę

Możemy zabrać swoją piłę lub dostaniemy ją na miejscu od obsługi plantacji. Potem wystarczy tylko wybrać drzewko dla siebie.  To jest piękna świąteczna frajda dla rodzin z dziećmi, i nie tylko.  

Na plantacji mamy ogromny wybór. Chodzimy wśród pięknych choinek, z których najwyższe sięgają 2,8 m. To świerk srebrny. Wszystkie choinki przepiękne. Warto mieć ze sobą rękawice robocze.

Ścięte przez nas świąteczne drzewko przekazujemy obsłudze. Wtedy dzięki specjalnej maszynie zostanie w mig zapakowane w siatkę..

Za każdą choinkę płacimy 60 zł, bez względu na wielkość czy szerokość. Premium to koszt 100 zł.

Plantacja choinek jest czynna codziennie w godzinach 9:00-15:00.

Reklama pościgi
Eko pol - Poscigi.pl