Toyota Zielona Góra

Zderzenie „małego” fiata z taksówką na skrzyżowaniu w Zielonej Górze. Fiat nadaje się do kasacji (ZDJĘCIA CZYTELNIKA)

Fiat nadaje się do kasacji.

Do zderzenia „małego” fiata i taksówki toyota doszło w piątek, 9 września, na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Sienkiewicza. Na miejsce zdarzenia szybko dojechały służby ratunkowe.

O zderzeniu samochodów powiadomili nas czytelnicy oraz kierowcy Lubuskie Taxi. Około godz. 2:00 w nocy, na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Sienkiewicza zderzyły się fiat 126 p oraz toyota taksówka.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Zderzenie fiata i taksówki w Zielonej Górze

– Na miejsce dojechał jeden zastęp strażaków – mówi st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik straży pożarnej w Zielonej Górze.

Strażacy zajęli się paliwem, które wylało się z uszkodzonego samochodu. Na szczęście nikomu nic się nie stało. – Nikt z uczestników zderzenia nie wymagał pomocy medycznej – mówi st. kpt. Kaniak.

Zdarzenie zostało przez policję zakwalifikowane jako kolizja. – Sprawca, kierujący toyotą, został ukarany mandatem oraz punktami karnymi za spowodowanie kolizji – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Reklama pościgi
Eko pol - Poscigi.pl