Zielona Góra. Pomóżmy Piotrkowi z Płot wygrać walkę o życie. UKS Bachus zaprasza na mecz

W sobotę, 20 kwietnia, o godz. 12:45 na hali VI LO przy ul. Cyryla i Metodego 9 mecz UKS bachus z przeciwnikiem z Oleśnicy. Przede wszystkim jednak odbędzie się zbiórka leczenie walczącego o życie Piotra z Płot.

W ostatnim meczu sezonu zmierzymy się z trudnym przeciwnikiem z Oleśnicy. Będziemy podwójnie zmotywowani żeby osiągnąć dobry wynik. Po pierwsze rozegramy ostatni mecz przed własną publicznością w tym sezonie. Wygrana zapewni Nam 8 miejsce w tegorocznych rozgrywkach.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

LINK DO ZBIÓRKI

Po drugie, organizujemy zbiórkę pieniędzy na ciężko chorego Piotra Krota. Walczy z ostrą białaczką limfoblastyczną, a jego życie wyceniono na 1,5 miliona złotych. – My, jako klub UKS Bachus dołączamy do Piotra drużyny i chcemy pomóc wygrać Jego najważniejszy mecz w życiu. Także zapraszamy wszystkich serdecznie na sobotni mecz. Wesprzyjcie dopingiem zawodników a Piotrowi pomóżmy wspólnie wrócić do zdrowia. Dla każdego wspierającego przewidziany jest słodki upominek – informuje UKS Bachus.

Piotr Krot ma 33 lata, jest ukochanym mężem, bratem, synem. Chłopak pełen życia, dobry, szczery, pomocny, pełen empatii. Były żołnierz zawodowy. Potrzebuje pomocy. Piotr rozgrywa obecnie najważniejszy mecz o swoje życie.

Piotr w tej chwili jest leczony immunologicznie i przygotowywany do przeszczepu szpiku. Następnym krokiem jest terapia Car-T, przełomowa metoda w leczeniu nowotworów. Niestety, terapia ta nie jest refundowana.

UKS Bachus dołącza do Jego drużyny i prosimy o udostępnienie postu i przyjście na mecz w celu wsparcia Piotra oraz zawodników. Dla każdego wspierającego oczywiście słodki poczęstunek. – Pokażmy, że handballowa rodzina ma ogromną moc i pomóżmy Piotrowi wygrać! Jeżeli nie możesz pojawić się na meczu wpłać na lecznie Piotrka – apleuje UKS Bachus.

LINK DO ZBIÓRKI