Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Zielona Góra z drona. Pasjonaci latają dronami dla promocji miasta

Miasto Zielona Góra, znane z bogatej historii, pięknych parków i dynamicznego życia kulturalnego, otrzyma nową formy promocji. Grupa entuzjastów z serwisu pilotdronow.pl postanowiła wykorzystać swoje umiejętności i technologię dronów, aby ukazać najpiękniejsze zakątki Zielonej Góry z niezwykłej perspektywy.

– Liczymy, że  projekt zyska aprobatę lokalnych władz miejskich, ma na celu nie tylko pokazanie miasta z nowej strony, ale także zachęcenie turystów do odwiedzenia Zielonej Góry – piszą piloci dronów.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Dzięki materiałom stworzonym przez grupą pasjonatów pilotujących drony, mieszkańcy Zielonej Góry i turyści będą mieli okazję podziwiać malownicze krajobrazy, zabytki architektury oraz inne atrakcje miasta i jego okolic, które zwykle pozostają niedostępne dla zwykłego oglądania.

Zielona Góra z drona

Drony, wyposażone w zaawansowane kamery, umożliwią rejestrowanie wysokiej jakości materiałów filmowych i fotograficznych z lotu ptaka. Dzięki temu widzowie będą mogli poczuć się jak ptaki, przemierzając niebo nad Zieloną Górą i odkrywając jej ukryte piękno.

Pasjonaci z pilotdronow.pl zapraszają do współpracy innych entuzjastów oraz lokalnych przedsiębiorców, którzy chcieliby dołączyć do projektu. Adres kontaktowy [email protected]  jest otwarty dla wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć inicjatywę lub zaproponować ciekawe miejsca do sfilmowania.

Projekt filmowania z drona najciekawszych miejsc w Zielonej Górze to doskonała okazja do promocji miasta i jego atrakcji turystycznych. Dzięki zaangażowaniu pasjonatów dronów, Zielona Góra może zyskać jeszcze większą popularność jako miejsce warte odwiedzenia, nie tylko dla lokalnych mieszkańców, ale także dla turystów z całego świata.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl