Samochody.pl - poscigi.pl

Potrącenie w Zielonej Górze. Sprawca uciekł, szuka go policja

Sprawca potrącenia na miejscu zdarzenia zgubił kołpak.

Do potrącenia doszło w Krępie, dzielnicy Zielonej Góry w środę, 21 lutego, wieczorem. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Szuka go zielonogórska policja.

Wszystko wydarzyło się w środę, około godz. 20.00 w Krępie, dzielnicy Zielonej Góry. Kierujący samochodem na chodniku potrącił osobę pieszą. Nie zatrzymał się tylko od razu uciekł z miejsca zdarzenia. – Sprawca potrącenia na miejscu zdarzenia zgubił kołpak – informuje nasz czytelnik. Spadł z koła w chwili uderzenia w krawężnik.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Potrącenie w Zielonej Górze. Sprawca uciekł

Do potrącenia osoby pieszej doszło na chodniku. Na miejsce została wezwana zielonogórska policja. Na szczęście potrąconej osobie nie stało się nic poważnego.

Czytaj też – Potrącenie w Zielonej Górze. Dziewczyna wbiegła pod samochód (ZDJĘCIA CZYTELNIKA)

Zielonogórska policja wszczęła dochodzenie i zajęła się poszukiwaniem sprawcy. – Prosimy o kontakt ewentualnych świadków lub osoby, które mają wiedzę o sprawcy potrącenia – mówi podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl