Samochody.pl - poscigi.pl

Zielonogórscy policjanci zatrzymali dwóch dilerów. Jeden zamknął się w ubikacji i nie chciał wyjść

W czasie ostatniego weekendu zielonogórscy policjanci zatrzymali dwóch dilerów narkotykowych. Mieli przy sobie lub w miejscu zamieszkania znaczne ilości narkotyków oraz przedmioty służące do ich porcjowania. Na wniosek prokuratury sąd aresztował obu na trzy miesiące.

W miniony weekend, niezależnie od siebie, zielonogórscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy mieli znaczne ilości narkotyków. Pierwszy z mężczyzn, 43-letni mieszkaniec Zielonej Góry został zatrzymany dzięki pracy operacyjnej policjantów wydziału do walki z przestępczością narkotykową w piątek, 17 listopada.

– Mężczyzna w chwili zatrzymania miał przy sobie kilka woreczków strunowych z marihuaną i amfetaminą – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze. Policjanci przeszukali mieszkanie zatrzymanego. Tam znaleźli ukryte w różnych miejscach, między innymi w zamrażarce, niemal 300 gramów amfetaminy. W mieszkaniu były również woreczki strunowe w dużej ilości oraz waga elektroniczna.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

43-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz przygotowania ich do sprzedaży.

Zielonogórscy policjanci zatrzymali dwóch dilerów

Zatrzymanie kolejnego mężczyzny przebiegało w niecodziennych okolicznościach. W sobotę, 18 listopada, wieczorem dyżurny zielonogórskiej komendy został zawiadomiony przez personel stacji benzynowej o mężczyźnie, który zamknął się w toalecie i od dwóch godzin odmawia wyjścia.

Patrol, który przyjechał na miejsce. Po otwarciu drzwi toalety zastał tam bardzo pobudzonego mężczyznę. Policjanci przeszukali mężczyznę oraz bagaż, który miał przy sobie. Okazało się, że w kieszeniach zatrzymanego było kilka pustych woreczków strunowych. W torbie podróżnej duży plastikowy worek, w którym było ponad 70 gramów amfetaminy. W torbie było także kilka telefonów, waga elektroniczna oraz znaczna ilość gotówki.

Zatrzymanym okazał się 34-letni mieszkaniec Zielonej Góry. Diler został osadzony w policyjnym areszcie i usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków.

Sąd przychylił się do wniosków prokuratora i aresztował 43-latka oraz 34-latka tymczasowo na trzy miesiące.

Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.pl
Pizzeria Roma w Zielonej Górze - poscigi.pl