Samochody.pl - poscigi.pl

Zielonogórzanin miał w domu dwa kilogramy narkotyków

Policjanci z Sulechowa zabezpieczyli w mieszkaniu na jednym z zielonogórskich osiedli blisko dwa kilogramy marihuany. Mężczyzna, do którego należały narkotyki został aresztowany.

Czynności operacyjne prowadzone kilka tygodni przez policjantów z Sulechowa, pozwoliły na ustalenie, że 30-letni mieszkaniec Zielonej Góry może przechowywać w swoim mieszkaniu duże ilości narkotyków. – W trakcie przeszukania w mieszkaniu, w zwykłej torbie na zakupy, odnaleźli prawie dwa kilogramy marihuany – mówi kom. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Oprócz tego policjanci zabezpieczyli w mieszkaniu także wagę elektroniczną służącą do porcjowania narkotyków, różne części samochodowe, m.in. komputery samochodowe i różnorodny sprzęt elektroniczny, a także duże ilości ekskluzywnych noży kuchennych. Po przeszukaniu samochodu policjanci znaleźli kolejne przedmioty, m.in. noże.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Teraz policjanci sprawdzą czy znalezione przedmioty nie pochodzą z przestępstwa. Mężczyzna, do którego należały znalezione worki z suszem i inne zabezpieczone przedmioty, został zatrzymany przez policjantów z Centralnego Biura Śledczego.

Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadanie znacznych ilości narkotyków i przygotowania do wprowadzenia ich do obrotu. Grozi mu kara do 10 lat więzienia. Na wniosek świebodzińskiej prokuratury sąd aresztował 30-latka.

Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.pl
Eko pol - Poscigi.pl
Fotowoltaika - poscigi.pl