Toyota Zielona Góra

Złodziej okradł śpiącego mężczyznę na dworcu. Wszystko nagrała kamera (FILM)

Podczas gdy jeden mężczyzna zasnął na schodach, drugi go okradł. Wszystko nagrały kamery monitoringu zlokalizowane w Żorskim Centrum Przesiadkowym. Dzięki rysopisowi i nagraniu sprawca szybko znalazł się w rękach policjantów, a skradzione przedmioty wróciły do właściciela.

Kradzież została zarejestrowana przez kamery we wtorek około godziny 9:30 na Żorskim Centrum Przesiadkowym. Jeden z przebywających tam mężczyzn swój czas przeznaczył na drzemkę i ładowanie posiadanego telefonu.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Kiedy już zapadł w sen, inny z mężczyzn postanowił wykorzystać moment, aby skraść pozostawiony telefon i czapkę, która wpadła mu w oko.

Kradzież zarejestrował monitoring, który znajduje się w pomieszczeniu dla podróżnych. Już na drugi dzień sprawca kradzieży 35-letni żorzanin znalazł się w rękach żorskich mundurowych i został ukarany za wykroczenie, którego się dopuścił. Tego samego dnia skradzione przedmioty wróciły do właściciela.

Policja apeluje o czujność w miejscach, w których gromadzi się wiele osób i dbanie o własne mienie m.in. zabezpieczanie rowerów i motorowerów przed ich przemieszczeniem, gdyż brak takiego ograniczenia z pewnością ułatwia samą kradzież. Film jest przykładem na to, jak szybko można paść ofiarą kradzieży!

Toyota Zielona Góra