Złodziej wybiegł ze sklepu z zabawkami, ale miał ogromnego pecha

Sierż. szt. Tomasz Stelmach z gorzowskiej drogówki

Sierż. szt. Tomasz Stelmach w swoim wolnym czasie zatrzymał 23-letniego złodzieja, który ukradł zabawki. Skradzione zabawki wróciły do pokrzywdzonego sprzedawcy.

W poniedziałek, 16 grudnia, sierż. szt. Tomasz Stelmach z gorzowskiej drogówki miał wolne. Jego uwagę zwróciły krzyki kobiety, która wybiegłaj z prowadzonego przez siebie sklepu w Strzelcach Krajeńskich. Potrzebowała pomocy w związku z kradzieżą. Sierż. szt. Stelmach widząc biegnącego młodego mężczyznę i krzyczącą, zdenerwowaną kobietę szybko zorientował się, że najprawdopodobniej chodzi o kradzież. – Policjant ruszył za mężczyzną i po krótkim pościgu udało się odzyskać skradzione zabawki, a później zatrzymać mężczyznę odpowiedzialnego za ich kradzież – mówi mł. asp. Tomasz Bartos, rzecznik strzeleckiej policji.

Okazało się, że złodziejem jest 23-latek, znany policjantom z wwcześniejszych interwencji. Mężczyzna został przekazany patrolowi policji i przewieziony do strzeleckiej komendy celem przeprowadzenia czynności procesowych.

Toyota Zielona Góra