Toyota Zielona Góra

Złodziej z ubraniami wybiegł ze sklepu. Zobaczyła to policjantka po służbie

Nowosolska policjantka st. post. Julia Jura po służbie zatrzymała złodzieja, który kradł w sklepie.

Nowosolska policjantka st. post. Julia Jura po służbie zatrzymała złodzieja, który kradł w sklepie. Skradziony towar wrócił na sklepowe półki, a 19-latek poniesie konsekwencje swojego zachowania.

St. post. Julia Jura z wydziału prewencji w czasie wolnym od służby, zauważyła jak ze sklepu z odzieżą wybiega mężczyzna. Tuż za nim biegł sprzedawca.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Policjantka domyślając się, że pewnie doszło do kradzieży, szybko zaparkowała swój pojazd i zaczęła gonić podejrzanego. – Po krótkiej chwili mieszkaniec Nowej Soli był już w rękach policjantki – mówi mł. asp. Justyna Sęczkowska, rzeczniczka policji w Nowej Soli.

Policjantka po służbie zatrzymała złodziej

Telefonicznie poinformowała dyżurnego nowosolskiej jednostki o zdarzeniu i oczekiwała na patrol policji z zatrzymanym 19-latkiem. Złodziej ukradł kurtkę, spodnie oraz koszulkę.

Mężczyzna jest znany nowosolskim funkcjonariuszom z wcześniejszych kradzieży. Towar został odzyskany i wrócił na półkę w sklepie.

Policjanci skierowali wniosek o ukaranie złodziej do sądu. Teraz mieszkaniec Nowej Soli za swoje czyny odpowie przed organami ścigania.