Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Zmienił olej w motocyklu pod garażem w Zielonej Górze. Zużyty olej zostawił na parkingu (ZDJĘCIE CZYTELNIKA)

- Wszystko byłoby w porządku gdyby nie postanowił zostawić tego zużytego oleju przy parkingu obok – pisze nasz czytelnik.

Właściciel jednego z garaży przy Ptasiej-Zawadzkiego, kurier na co dzień, wymienił olej w swoim jednośladzie. Wszystko byłoby w porządku gdyby nie postanowił zostawić tego zużytego oleju na parkingu.

O zdarzeniu powiadomił nas czytelnik. – Chciałbym nie pozdrowić właściciela lub lokatora garażu nr…przy Ptasiej-Zawadzkiego.  Mądry jegomość, kurier a jednocześnie fan motocykli wymienił olej w swoim jednośladzie – pisze nasz czytelnik.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Wymiana oleju to przecież nic dziwnego. Smuci jednak zachowanie mężczyzny, który wymienił olej. – Wszystko byłoby w porządku gdyby nie postanowił zostawić zużytego oleju przy parkingu obok i sobie poszedł do domu – pisze nasz czytelnik i dodaje, że tyle się przecież mówi o ochronie środowiska. widocznie do właściciela motocykla to nie dotarło, a szkoda.

Zielona Góra. Zużyty olej zostawił na parkingu

Jak widać właściciel motocykla ma to gdzieś. – Wyrzucanie śmieci do lasu jest karane to tym przypadkiem też powinny zająć się odpowiednie służby. Może zdążą, zanim olej zostanie wylany do lasu obok po przeczytaniu tego artykułu – pisze nasz czytelnik.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl