Samochody.pl - poscigi.pl

  Znieważyła policjanta

  Zarzut znieważenia policjanta usłyszała 33- letnia kobieta, mieszkanka gminy Stare Kurowo. Podczas interwencji nie chciała się uspokoić i obrzuciła wyzwiskami policjanta.

  Do zdarzenia doszło w środę 1 sierpnia b.r. około godz. 16.30. Dyżurny strzeleckiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na terenie jednego z mieszkań w Strzelcach Krajeńskich pijana 33- letnia kobieta wszczęła awanturę.

  Na miejsce natychmiast wysłano patrol. Policjanci zastali kobietę na klatce schodowej, była pijana, miała kłopoty z utrzymaniem równowagi. Funkcjonariusze ustalili, że kobieta wcześniej piła alkohol ze swoim znajomym w jednym z mieszkań. Kiedy doszło do nieporozumienia pomiędzy nimi mężczyzna usiłował wyprosić kobietę z mieszkania.

  --- Czytaj dalej pod reklamą ---

  Kobieta podczas interwencji chciała zmusić policjantów do odstąpienia od czynności służbowych, używała wobec funkcjonariusza słów obraźliwych, była bardzo agresywna i utrudniała wykonywanie czynności służbowych. Również w czasie konwojowania kobieta używała wobec policjanta słów wulgarnych.

  Z uwagi na to, że kobieta była pijana, została zatrzymana i doprowadzona do policyjnej izby zatrzymań. Wczoraj rano po wytrzeźwieniu 33-latka usłyszała zarzut znieważenia funkcjonariuszy. Grozi jej kara do roku więzienia.