Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Zrobił to… z nudów. Teraz może za to posiedzieć (FILM)

Mieszkaniec powiatu konińskiego, który w piątek 24 marca, na jednej ze stacji paliw w Gubinie zniszczył sprzęt gaśniczy niezbędny podczas akcji ratunkowej.

Nieodpowiedzialnym zachowaniem wykazał się mieszkaniec powiatu konińskiego, który w piątek 24 marca, na jednej ze stacji paliw w Gubinie zniszczył sprzęt gaśniczy niezbędny podczas akcji ratunkowej. Wandal został doprowadzony do komendy. Powód jego zachowania? Nuda. Teraz grozi mu kara do 5 lat więzienia.

W piątek, 24 marca, policjanci patrolówki z gubińskiego komisariatu na jednej ze stacji paliw w Gubinie, zauważyli ślady proszku gaśniczego oraz porozrzucane gaśnice. Gdy podjechali bliżej spostrzegli w jego rejonie mężczyznę, którego postanowili wylegitymować.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Ich podejrzenie, że mógł mieć on związek ze zdarzeniem było trafne. 20-latek w rozmowie z policjantami przyznał się, że nie wiedział co ze sobą zrobić, z nudów brał gaśnice ze stacji i używał ich.

Jak się okazało, nie był to jedyny sprzęt gaśniczy, który zniszczył. Podarł również koce gaśnicze oraz zniszczył uchwyty mocujące gaśnice. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia. Był trzeźwy.  Usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Teraz za ten czyn grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat więzienia.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl