Zuchwała kradzież w markecie. Złodzieje obrzucali kierownika butelkami z wódką

Sulechowscy policjanci zatrzymali sprawców kradzieży rozbójniczej, do której doszło w markecie Aldi. Sprawcy uciekając przed kierownikiem sklepu rzucali w niego skradzionymi butelkami z alkoholem.

O kradzieży już informowaliśmy. Do zdarzenia doszło 2 sierpnia w markecie Aldi. Mężczyzna próbował wynieść ze sklepu butelki z alkoholem. Został zauważony przez jednego z pracowników ochrony, który widząc co zrobił, próbował go zatrzymać. Wtedy niespodziewanie pojawił się drugi mężczyzna, który stał przy drzwiach, aby ułatwić koledze ucieczkę ze skradzionym alkoholem.

Mężczyźni wspólnie zaczęli uciekać, a w pewnym momencie zaczęli rzucać butelkami z alkoholem w goniącego ich kierownika sklepu. Udało im się uciec. O zdarzeniu powiadomiona została policja. Na miejsce szybko dojechał patrol prewencji i policjanci kryminalni. Ruszyły poszukiwania sprawców zuchwałej kradzieży. Po kilku godzinach obaj mężczyźni zostali zatrzymani w mieszkaniu dziewczyny jednego z nich.

Polecane  Wypadek. Ciężarówka wypadła z trasy S3 za Sulechowem (ZDJĘCIA CZYTELNIKA)

Mężczyźni zostali przesłuchani. Usłyszeli zarzuty kradzieży rozbójniczej, za co grozi im kara do nawet 10 lat więzienia. Obaj przyznali się do zarzucanego im czynu. Prokurator zastosował wobec nich dozór policyjny i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego kierownika sklepu.

Langner odszkodowania
Reklamy