Brutalny pedofil aresztowany. Jego ofiara to 7-letnia dziewczynka

Szokujące. Pedofil brutalnie gwałcił 7-latkę. Nagrywał filmy. Ofiar może być więcej

We wtorek, sąd rejonowy w Żarach na wniosek prokuratora aresztował tymczasowo na trzy miesiące 57-letniego pedofila z Lubska. Mężczyzna gwałcił 7-latkę.

Prokurator postawił podejrzanemu zarzuty zgwałcenia, 6 stycznia, br. 7-latki. Odpowie również za obcowanie płciowe z osobą poniżej 15 lat oraz za nagrywanie filmów o treści pedofilskiej. – Zawiadomienie w tej sprawie złożyła do prokuratury w Żarach matka jednej z pokrzywdzonych małoletnich w sobotę, 9 stycznia – mówi prokurator Zbigniew Fąfera, rzecznik zielonogórskiej prokuratury okręgowej.

W niedzielę, 10 stycznia, na polecenie prokuratora zatrzymano 57-letniego mężczyznę, mieszkańca Lubska. W jego mieszkania zabezpieczono sprzęt komputerowy, na którym ujawniono, a następnie zabezpieczono treści pornograficzne z udziałem małoletnich. – Podejrzany częściowo przyznał się do dokonania opisanych wyżej czynów – mówi prokurator Fąfera.

To bezrobotny mężczyzna zajmujący się między innymi naprawami komputerów. Pedofil był wyjątkowo brutalny. Zwyrodnialec wszystko nagrywał. Wszystko wskazuje również na to, że ofiar pedofila może być więcej.