19-latek uderzył quadem w drzewo. Lekarze walczą o jego życie

fot. Lubuska policja

Lekarze walczą o życie 19-latka, który rozbił się quadem o drzewo koło Zwierzyna. Młody chłopak zaraz o wypadku trafił do szpitala w Gorzowie, gdzie natychmiast przeszedł operację.

Do wypadku doszło na drodze gruntowej niedaleko Zwierzyna. Kierowca jadąc z pasażerem z dużą szybkością uderzył w drzewo. Ciężko ranny 19-latek został zabrany do szpitala w Gorzowie. Tam od razu trafił na salę operacyjną. – Młody mężczyzna doznał obrażeń uderzając najprawdopodobniej w kierownicę pojazdu – mówi mł. asp. Tomasz Bartos, rzecznik policji w Strzelcach Krajeńskich. Jak silne musiało być uderzenie świadczą uszkodzenia quada. Pasażer został niegroźnie ranny. Policjanci ze Strzelec Krajeńskich wyjaśniają okoliczności wypadku.

Policja przypomina, że jazda na quadach połączona z brawurą może skończyć się tragedią. Nowoczesne maszyny sprawiają, że jazda na tego typu pojazdach dostarcza dużo emocji i jest świetną zabawą. – Należy jednak zachować rozsądek i pamiętać o bezpieczeństwie po to, aby pasja nie zakończyła się tragedią – mówi mł. asp. Bartos.