Toyota Zielona Góra

70-latek chciał zabić 28-latka. Zadał mu cios nożem koło nerki (ZDJĘCIA, FILM)

Wszystko wydarzyło się w Strzelcach Krajeńskich. Podczas kłótni dwóch mężczyzn 70-latek chwycił za nóż i zadał nim cios 28-latkowi. Mężczyzna został już aresztowany.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 5 marca. Dyżurny strzeleckiej policji dostał informację o rannym młodym mężczyźnie. – Z pierwszych relacji wynikało, że młody człowiek został najprawdopodobniej ugodzony nożem – mówi sierż. szt.Tomasz Bartos, rzecznik strzeleckiej policji.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Na miejscu szybko pojawili się policjanci i służby medyczne. Okazało się, że szybka interwencja służb była niezbędna. Ranny w okolice nerki 28-latek został przewieziony do szpitala.

Podejrzewany o ugodzenie nożem 70-latek został szybko zatrzymany przez policjantów z prewencji. Trafił do policyjnego aresztu. W czasie przesłuchania przyznał się do postawionego mu zarzutu usiłowania zabójstwa i złożył w tej sprawie wyjaśnienia.

– W czwartek, 8 marca, został doprowadzony do sądu, gdzie zdecydowano, że trzy najbliższe miesiące 70-latek spędzi w areszcie – informuje sierż. szt. Bartos. Za usiłowanie zabójstwa grozi mu nawet 25-lat więzienia.