Wypadek pod Zieloną Górą. Volkswagen uderzył w drzewo. Ranna 17-latka (ZDJĘCIA)

Do wypadku doszło w Przytoku w piątek, 9 marca, około godz. 9.00. Kierowca volkswagena passata wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. Ranna 17-latka została zabrana do szpitala.

Kierujący volkswagenem passatem jechał w kierunku Przytoku. Jak wstępnie ustaliła zielonogórska drogówka, na śliskiej drodze wpadł w poślizg. Samochód przodem uderzył w drzewo. W aucie wystrzeliły poduszki powietrzne.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Na miejsce przyjechała wezwana karetka pogotowia ratunkowego. – 17-letnia pasażerka volkswagena została zabrana do szpitala – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji. Uskarżała się na bóle nogi i brzucha.

Kierowca volkswagena również źle się poczuł. Policjanci na miejsce wezwali drugą karetkę pogotowia ratunkowego. – O przewiezieniu kierowcy do szpitala zadecyduje lekarz – mówi podinsp.. Stanisławska.

Policja wstępnie przyjęła winę kierowcy volkswagena. – Nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze – wyjaśnia podinsp. Stanisławska. Na drodze rzeczywiście było bardzo ślisko.

Toyota Zielona Góra
Eko pol - Poscigi.pl