Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

  Adrian R. podejrzany o postrzelenie mężczyzn w Gubinie zatrzymany

  Adrian R. podejrzewany o udział w strzelaninie przed barem w Gubinie, jest już w rękach policji. Zatrzymany został w środę w Poznaniu, podczas wspólnej akcji lubuskich i wielkopolskich policjantów.

  W środę około godziny 18.00 miało miejsce zatrzymanie 33-letniego Adriana R. – Mężczyzna jest osobą podejrzewaną o udział w strzelaninie, do której doszło w ubiegły weekend przed jednym z barów w przygranicznym Gubinie – mówi Sławomir Konieczny, rzecznik lubuskiej policji.

  --- Czytaj dalej pod reklamą ---

  Jeden z postrzelonych mężczyzn w ciężkim stanie trafił do szpitala. Drugi został ranny w ucho.

  Od niedzieli policja szukała sprawcy postrzelenia dwóch mężczyzn. – Policjanci pod nadzorem Prokuraty Okręgowej w Zielonej Górze poszukiwali podejrzewanego o udział w strzelaninie również poza terenem naszego województwa – mówi S. Konieczny.

  Policja ustaliła, że poszukiwany ukrywa się na terenie Wielkopolski. Przygotowano akcję jego zatrzymania. – Adrian R. został ujęty w chwili gdy opuszczał jedno z centrów handlowych – mówi S. Konieczny.

  Mężczyzna był zaskoczony podczas zatrzymania. Adrian R. przewieziony został do Zielonej Góry. – Śledczy szczegółowo przeanalizują jego udział w zajściu – mówi S. Konieczny. Mężczyźnie, w razie potwierdzenia udziału w strzelaninie, grozić będzie kara nawet dożywotniego więzienia.

  Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl