Bmw ścięło lampę w centrum Zielonej Góry. Mogło dojść do tragedii (ZDJĘCIA)

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w poniedziałek, 16 kwietnia, na ul. Bohaterów Westerplatte przy Centrum Biznesu. Kierujący bmw został uderzony przez podnośnik i wypadł na chodnik. Skosił lampę i wjechał w krzaki. Na szczęście na chodniku nie było pieszych.

Do zdarzenia doszło około południa. Kierujący bmw jechał ul. Westerplatte w kierunku Wojska Polskiego. Obok jechał podnośnik, którego kierowca zmieniał pas ruchu. Wtedy uderzył w bok jadącego bmw. Kierujący bmw stracił panowanie nad kierownicą. Samochód wypadł na chodnik. Tam ściął lampę i wjechał w krzaki.

Polecane  Zderzenie dwóch osobówek i autobusu w Zielonej Górze (ZDJĘCIE CZYTELNIKA)

Na szczęście na chodniku, na wysokości Centrum Biznesu, nie było pieszych. Gdyby ktoś tamtędy szedł zostałby zmiażdżony przez bmw.

Nikomu na szczęście nic się nie stało. Kierowca podnośnika mówi, że jechał z prędkością maksymalnie 30 do 40 km/h. Opowiadał również o audi, które miało zajechać mu drogę, przez co został zmuszony do wykonania manewru zmiany pasa ruchu. Kierujący audi miał odjechać. Dodał, że nie widział bmw w lusterku.