Bmw ścięło lampę w centrum Zielonej Góry. Mogło dojść do tragedii (ZDJĘCIA)

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w poniedziałek, 16 kwietnia, na ul. Bohaterów Westerplatte przy Centrum Biznesu. Kierujący bmw został uderzony przez podnośnik i wypadł na chodnik. Skosił lampę i wjechał w krzaki. Na szczęście na chodniku nie było pieszych.

Do zdarzenia doszło około południa. Kierujący bmw jechał ul. Westerplatte w kierunku Wojska Polskiego. Obok jechał podnośnik, którego kierowca zmieniał pas ruchu. Wtedy uderzył w bok jadącego bmw. Kierujący bmw stracił panowanie nad kierownicą. Samochód wypadł na chodnik. Tam ściął lampę i wjechał w krzaki.

Na szczęście na chodniku, na wysokości Centrum Biznesu, nie było pieszych. Gdyby ktoś tamtędy szedł zostałby zmiażdżony przez bmw.

Nikomu na szczęście nic się nie stało. Kierowca podnośnika mówi, że jechał z prędkością maksymalnie 30 do 40 km/h. Opowiadał również o audi, które miało zajechać mu drogę, przez co został zmuszony do wykonania manewru zmiany pasa ruchu. Kierujący audi miał odjechać. Dodał, że nie widział bmw w lusterku.