Brutalne zabójstwo. Kobieta poderżnęła gardło partnerowi

Do zabójstwa doszło w nocy z soboty na niedzielę, 15 kwietnia, w miejscowości Rychlik (pow. sulęciński). Podczas awantury kobieta zamordowała swojego partnera. Została już aresztowana.

Do tragedii doszło w miejscowości Rychlik. Sulęcińska policja i prokuratura nie zdradzają żadnych szczegółów dotyczących zabójstwa mężczyzny. Prokuratora potwierdza jednak zdarzenie. – Została zatrzymana kobieta pod zarzutem zabójstwa swojego partnera – mówi prokurator Roman Witkowski, rzecznik gorzowskiej prokuratury okręgowej.

Polecane  Oszust sprzedawał auta, motocykle i koparki, których nie miał. Od 30 osób wyłudził 60 tys. zł

Do zabójstwa doszło podczas awantury domowej. Jak nieoficjalnie ustaliliśmy, kobieta chwyciła za nóż i zadała nim cios w szyję lub poderżnęła gardło swojemu partnerowi. Prokurator nie informuje o tym jak został zabity mężczyzna. – Trwają jeszcze różnego rodzaju ustalenia i weryfikacje – wyjaśnia prokurator Witkowski.

Kobieta usłyszała już zarzut zabójstwa partnera. – Została aresztowana tymczasowo na trzy miesiące – informuje prokurator Witkowski. Grozi jej teraz kara nawet dożywotniego więzienia.

Polecane  Wypadek. Mazda roztrzaskała się o drzewo. Kierowcę wycinali strażacy (ZDJĘCIA)

W domu, w którym doszło do tragedii, policja interweniowała często. – Dochodziło tam systematycznie do domowych awantur między partnerami – mówi prokurator Witkowski.