Brutalne zabójstwo. Ciało zakopane w lesie. Zabójca i zleceniodawca zatrzymani przez policję

Krośnieńska policja zatrzymała dwóch mężczyzn w sprawie zabójstwa, do którego doszło 30 stycznia. Ciało ofiary zostało zakopane w lesie. – Prokurator wystąpi z wnioskiem o areszt obu mężczyzn – mówi prokurator Zbigniew Fąfera, rzecznik zielonogórskiej prokuratury okręgowej.

Do zabójstwa mężczyzny doszło 30 stycznia. Jak ustaliliśmy, morderca zakopał ciało ofiary w lesie w okolicach Gubina. Tam zostało ono jednak odnalezione. Natychmiast ruszyło śledztwo i poszukiwania sprawcy zabójstwa.

Polecane  Pijany kierowca ciężarówki bez prawa jazdy wpadł podczas akcji drogówki

Policja ani prokuratura nie mówią o szczegółach zabójstwa. – Zostały zatrzymane dwie osoby, to mężczyźni – mówi prokurator Zbigniew Fąfera, rzecznik zielonogórskiej prokuratury okręgowej. Cały czas są z nimi prowadzone czynności procesowe. – Jeszcze w sobotę prokurator wystąpi do sądu z wnioskiem o areszty dla obu mężczyzn – mówi prokurator Fąfera.

Udało się nam nieoficjalnie ustalić, że motywem zabójstwa była kobieta, ekspartnerka ofiary. Teraz miała być partnerką jednego z mężczyzn uczestniczących w zabójstwie. To waśnie ten mężczyzna miał zlecić zabójstwo. Drugi wykonał zlecenie. Nie wiadomo czy dostał pieniądze za zabójstwo.

Polecane  Kradzionym autem ukradł paliwo na stacji benzynowej i uciekał policji (FILM)

Cała sprawa jest trzymana w ścisłej tajemnicy.