Toyota Zielona Góra

Busem przewoził aż 34 imigrantów. Za kierownicą Rumun (ZDJĘCIA)

Policjanci z Kostrzyna nad Odrą dzięki współpracy z funkcjonariuszami Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali busa, w którym przewożonych było aż 34 nielegalnych imigrantów.

We wtorek, 19 października, kostrzyńscy policjanci we współpracy z funkcjonariuszami Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali busa. Samochodem przewożeni byli nielegalni imigranci. Mundurowi

po zatrzymaniu pojazdu do kontroli sprawdzili przestrzeń bagażową. Tam było aż 34 osoby. Za kierownicą pojazdu siedział 25-letni obywatel Rumunii.

Zarówno z nim jak i z pozostałymi osobami wykonywane są czynności. Funkcjonariusze skierują wniosek o tymczasowe zabezpieczenie busa, który mógł być wykorzystywany jako narzędzie służące do popełnienia przestępstwa.

Policjanci i strażnicy graniczni zwracają się z prośbą do wszystkich mieszkańców o przekazywanie informacji związanych z próbami nielegalnego przewozu imigrantów lub podejrzanymi osobami. Ta sytuacja pokazuje jak ważne jest uzupełnianie się różnych instytucji.

Toyota Zielona Góra
Zostań kierowcą bolta