Toyota Zielona Góra

  Był poszukiwany około siedem lat czterema listami gończymi

  Drezdeneccy policjanci ścigali 50-latka, który uciekał lasem próbując ukryć się w zaroślach. Mężczyzna był poszukiwany od około siedmiu lat. Wydano zanim cztery listy gończe i trzy nakazy zatrzymania. Po zatrzymaniu trafił do więzienia.

  Wczoraj drezdeneccy policjanci ustalili, że na terenie jednej z miejscowości wypoczynkowych w okolicy Drezdenka przebywa mężczyzna, który jest poszukiwany listami gończymi.

  --- Czytaj dalej pod reklamą ---

  Kiedy udali się w pobliże posesji, na której przebywał mężczyzna zobaczyli, że ktoś chowa się w okolicy domku letniskowego, a na jego terenie biega duży pies. Po krótkiej chwili policjanci spostrzegli  jak osoba pokonuje wysokie ogrodzenie, po czym bardzo szybko oddala się w kierunku pobliskiego lasu.

  Policjanci ruszyli w pościg za mężczyzną i gonili go przez około kilometr, pokonując w tym czasie rów z wodą oraz pobliskie bagna. Mężczyznę zatrzymano i przewieziono do komisariatu policji w Drezdenku.

  Po sprawdzeniu w policyjnych bazach okazało się, że mężczyzna jest mieszkańcem województwa dolnośląskiego. Ma 50 lat  i jest poszukiwany  przez sądy czterema listami gończymi oraz trzema innymi nakazami zatrzymania. Mężczyzna ukrywał się w różnych miejscach przez około 7 lat. Trafił już do więzienia

  Toyota Zielona Góra