Samochody.pl - poscigi.pl

  Naćpany kierowca wiózł czterech pasażerów

  Będąc pod wpływem narkotyków przewoził czterech pasażerów, dodatkowo miał przy sobie marihuanę. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do trzech lat więzienia, a za kierowanie pod ich wpływem – dwa lata.

  Do zdarzenia doszło w nocy z 22 na 23 września  w Pszczewie. Policjanci z drogówki zatrzymali do rutynowej kontroli kierującego oplem, który w swoim pojeździe przewoził czterech pasażerów.

  Podczas rozmowy z kierowcą, policjanci zauważyli, że dziwnie się zachowuje, bardzo długo zastanawia się nad odpowiedzią na zadawane pytania, ma również problemy z wymową. W związku z tym policjanci sprawdzili stan trzeźwości mężczyzny, jednak wynik był negatywny. Kolejne badanie, tym razem na zawartość narkotyków wykazało, że kierowca opla jest pod wpływem marihuany.

  --- Czytaj dalej pod reklamą ---

  Dodatkowo policjanci podczas przeszukania 19-letniego Michała K. ujawnili zwitek papierowy z zawartością marihuany. Mężczyzna został zatrzymany a samochód zabezpieczony na parkingu policyjnym. Mężczyźnie pobrano krew do badań. Usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających, za co grozi kara do trzech lat więzienia. Po otrzymaniu wyników badań krwi, mężczyźnie zostanie przedstawiony zarzut kierowania pod wpływem środków odurzających.

  Toyota Zielona Góra - poscigi.pl