Samochody.pl - poscigi.pl

Policja szuka mordercy-nożownika

Słubicka policja poszukuje obywatela Rumunii Rostasa Sever, który jest podejrzany o śmiertelne ugodzenie nożem swojego rodaka. 39-letni mężczyzna poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez słubicką prokuraturę.

Rostas Sever podejrzany jest o to, że 22 sierpnia b.r.  o godzinie 17.50 na stacji paliw przy autostradzie A2 na odcinku Świecko- Torzym, dwukrotnie ugodził nożem w okolice klatki piersiowej innego obywatela Rumunii, który w wyniku poniesionych obrażeń zmarł.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, ze najprawdopodobniej podejrzany o dokonanie zabójstwa, Rostas Sever, po zmianie samochodu opuścił terytorium RP. Prokurator na wniosek Policji, wobec podejrzanego wydał list gończy. Prokurator Rejonowy w Słubicach wobec poszukiwanego wystąpił także o wydanie Europejskiego Nakazu Aresztowania.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca przebywania sprawcy prosimy przekazać pod następujące numery telefonów:

Komenda Powiatowa Policji w Słubicach tel. 95 759 28 11, lub w najbliższej jednostce Policji pod numer 997. Wszystkim osobom, które przekażą informacje policja gwarantuje anonimowość.

Fotowoltaika - poscigi.pl