Toyota Zielona Góra

Ceny paliw to szok. Będzie akcja blokowania stacji paliw z logo Orlenu. W Zielonej Górze też

Ogólnopolska akcja blokowania stacji paliw z logo Orlenu odbędzie się w sobotę 11 czerwca, w wielu miast kraju. Stacje zostaną zablokowane przez kierowców w godzinach od 16:00-18:00. W Zielonej Górze w planach jest blokada stacji na ul. Wrocławskiej.

Powodem protestu są galopujące cen paliw. Organizatorzy akcji blokad stacji paliw z logiem Orlenu w internecie opublikowali listę miast (już 36), których systematycznie przybywa.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

W Zielonej Górze ma zastać zablokowana stacja paliwowa na ul. Wrocławskiej. Organizatorzy protestu przekonują, że rosnące ceny paliw wynikają tylko i wyłącznie z polityki prowadzonej przez koncern Orlen.

Jak informują organizatorzy protestu kierowcy, którzy chcą zamanifestować swoje niezadowolenie ze sztucznie wywindowanych cen paliw mogą to zrobić poprzez uczestnictwo w akcji „Blokujemy Orlen”.
Protestujący mają zebrać się pod wybraną przez lokalnego organizatora akcji stacją paliw sieci Orlen, a następnie utworzyć „sztuczną” kolejkę do dystrybutorów, żeby przez określony czas blokować sprzedaż paliw.
W trakcie protestów wszyscy mają zachowywać się zgodnie z prawem i słuchać poleceń osoby koordynującej akcję.

Reklama pościgi