Samochody.pl - poscigi.pl

Chwile grozy. 19-latek audi przebił barierki i wpadł na drogę pod prąd

19-latek audi przebił barierki i wpadła na drogę pod prąd

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w piątek, 23 września, na ulicy grobla w Gorzowie. 19-letnie kierowca, sprawca zdarzenia, stanie za to przed sądem. Może za to stracić prawo jazdy.

Kierujący audi jechał ulica Grobla. Jadąc za szybko wpadł w poślizg i nie opanował kierownicy samochodu. audi uderzyło w barierki oddzielające jezdnie, przebiło je i wpadło na drogę pod prąd.

Na miejsce zdarzenia szybko dojechała gorzowska policja. Na szczęście nikomu nic się nie stało.  – Zdarzenie było niebezpieczne i mogło zakończyć się tragedią. Na szczęście kierowca audi nie wjechał na rondo, na którym jest dużo większy ruch – mówi podinsp. Marek Waraksa, naczelnik gorzowskiej drogówki.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

19-letni kierowca audi stanie przed sądem

Policjanci gorzowskiej drogówki nie mieli innego wyjścia. Odstąpili od ukarania mandatem 19-latka. Został przygotowany wniosek o jego ukaranie przez sąd. – Kierujący audi wykazał się skrajnym barkiem rozsądku oraz wyobraźni. Osoba mająca prawo jazdy od roku może za chwilę je stracić – mówi podinsp. Waraksa.

Policjanci przypominają o tym, że warunki do jazdy pogarszają się. – Za chwilę zaczną się przymrozki. Pamiętajmy ostrożności podczas jazdy oraz zdjęciu nogi z gazu – mówi podinsp. Waraksa.

Alarmy, monitoring, systemy przeciwpożarowe - poscigi.pl