Dlaczego warto myć samochód parą?

Nowa ekologiczna myjnia parowa Autclinic w Centrum Handlowym „Panorama" w Gorzowie Wielkopolskim już działa

Nowa ekologiczna myjnia parowa Autclinic w Centrum Handlowym „Panorama” w Gorzowie Wielkopolskim już działa. Zapytaliśmy o to dlaczego warto  myć samochód parą.

Myjnię parową charakteryzuje nowoczesność. Jest metodą czyszczenia samochodów, w którym cały proces odbywa się za pomocą pary pod wysokim ciśnieniem (zazwyczaj od 8 do 10 barów). Para osiąga temperaturę od 80 do 120 stopni C oraz ma zaledwie kilkuprocentową wilgotność.

Wszystko to sprawia, że myjnię parową uznaje się za najskuteczniejszą metodą czyszczenia. Jest w stanie szybko rozpuścić zabrudzenia, jednocześnie nie dopuszczając do uszkodzenia karoserii i innych elementów samochodu. Metoda pozwala zaoszczędzić wodę i zadbać do środowisko. Jej użycie jest w 100 proc. ekologiczne.

Wielofunkcyjność myjni parowej

Myjnię parową cechuje wielofunkcyjność, co oznacza, że nie jest przeznaczona wyłącznie do mycia karoserii. Szybko i sprawnie poradzi sobie z najgorszymi zabrudzeniami nawet tymi w trudno dostępnych miejscach.

Wymycie kołpaków, progów, uszczelek, a także elementów z wnętrza samochodu czy nawet silnika, bez obawy przed jego uszkodzeniem, nie stanowi żadnego problemu. Parowa metoda czyszczenia pomaga również skutecznie pozbyć się nieprzyjemnego zapachu z wnętrza samochodu.

Wyczyści najgorsze zabrudzenia

Myjnia parowa będąc najbardziej ekologiczną i ekonomiczną metodą czyszczenia, sprawia, że oszczędzamy zużycie wody oraz dbamy o środowisko. Dzięki wysokiej temperaturze oraz odpowiednim ciśnieniu, bez użycia detergentów, można szybko pozbyć się nawet najgorszych zabrudzeń! Para jest jak najbardziej bezpieczna i nie dopuści do uszkodzenia karoserii czy instalacji elektrycznych. Decydując się na myjnię parową zaoszczędzimy czas i skutecznie umyjemy samochód i wyczyścimy najbardziej zabrudzone miejsca.

TU UMÓWISZ MYCIE

W celu umówienia wizyty zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do soboty w godzinach od 9-21 pod numerem: 883 132 132.

Autclinic w Centrum Handlowym „Panorama” w Gorzowie świadczy kompleksowe usługi pielęgnacji pojazdów, w tym prania tapicerki, impregnacji skórzanych elementów pojazdów, korekty i zabezpieczanie lakieru – autoryzowany partner DELIXIRUM.

Pomaga również w pozbyciu się nieprzyjemnych zapachów w samochodzie poprzez odświeżenie suchą parą oraz ozonowanie. Pełny zakres usług można znaleźć na stronie internetowej myjni www.auto-clinic.eu. 

Toyota Zielona Góra
Zostań kierowcą bolta