Toyota Zielona Góra

Dramat. 22-latka z Kargowej zginęła w wypadku na S3. Jej przyjaciel walczy o życie. Wracali z gór

22-latka z Karowej zginęła w wypadku na S3

Hanna Woźniak z Kargowej, absolwentka III LO w Zielonej Górze, zginęła w tragicznym wypadku na S3 koło Polkowic. Jej przyjaciel walczy o życie. W ich auto wjechał jadący pod prąd 63-latek.  

Do tragedii doszło w czwartek, 18 lutego. Hanna Woźniak wracała z przyjacielem do Kargowej. Byli z górach. Wtedy 63-latek z woj. pomorskiego wjechał na trasę S3 pod prąd.  Tam staranował jadącą prawidłowo toyotę.

Na miejsce wypadku szybko dotarły służby ratunkowe. Na miejscu zginęli 22-letnie Hanna Woźniak i kierujący renault. Przyjaciel Hanny w stanie krytycznym trafił do szpital. Trwa walka o jego życie.

22-latka  była absolwentką III LO w Zielonej Górze. Szkoła żegna swoją uczennicę. „Z głębokim żalem i smutkiem informujemy, że zmarła nasza absolwentka z roku 2018 Hania Woźniak (Wychowawczyni Pani Katarzyna Mróz). Jej śmierć jest dla nas bolesnym ciosem i nie ma słów, by oddać żal jaki wszyscy czujemy. Rodzinie, Najbliższym i Przyjaciołom składamy płynące z serca kondolencje. Wieczne odpoczywanie racz Jej dać, Panie. RIP”.

Toyota Zielona Góra
Zostań kierowcą bolta