Samochody.pl - poscigi.pl

Dramatyczny wypadek w Sulechowie. Dwuletnie dziecko wypadło z okna na czwarty piętrze. Maluch w ciężkim stanie był operowany

Do dramatycznego wypadku doszło w czwartek, 10 marca, w Sulechowie. Z okna mieszkania na czwartym piętrze bloku na os. Nadodrzańskim wypadła dwuletnia dziewczynka.  Maluch na miejscu był reanimowany. Dziecko przeszło operację.

Dwuletnia dziewczynka wypadło z okna mieszkania bloku na czwartym piętrze na os. Nadodrzańskim. Na miejsce wypadku zostały wezwane służby ratunkowe. Dojechała policja oraz wylądował śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Jak mówił nam świadek wydarzeń, dziecko na miejscu było reanimowane przez medyków. Śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego zostało zabrane do szpitala. Na oddział trafiło w ciężkim stanie.

W zielonogórskim szpitalu stan dziecka został ustabilizowany Maluch trafił do Kliniki Kardiochirurgii w Poznaniu. Tam maluszek był operowany.

Zielonogórska policja ustala przyczynę oraz okoliczności w jakich doszło tragicznego zdarzenia. W momencie wypadku jedno z rodziców było w mieszkaniu.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl