Drogówka zabrała prawa jazdy aż pięciu kierowcom. Gdzie?

To był pogrom. W jeden dzień, w zaledwie dwie godziny czterech kierujących straciło prawa jazdy. Wszystkie zostały zatrzymane przez nowosolską drogówkę za przekroczenie dopuszczalnej prędkości w terenie zabudowanym.

Patrol nowosolskiej drogówki w niedzielę, 25 marca, kontrolował prędkość na ul. Zielonogórskiej w Niedoradzu. Po chwili na radar wpadł 23-latek. jechał nissanem z prędkością 107 km/h w miejscu, gdzie można jechać najwyżej 50 km/h. Stracił prawo jazdy na trzy miesiące. Dostał mandat 400 zł i 10 punktów karnych.

Za chwilę w tym samym miejscu na radar wpadł kierujący volkswagenem. 23-latek jechał z prędkością 101 km/h. Stracił prawo jazdy na trzy miesiące, dostał mandat 500 zł i 10 punktów karnych.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Trzeci kierowca jechał ul. Zielonogórską z prędkością 116 km/h. – 28-latek również stracił prawo jazdy na trzy miesiące – mówi sierż. szt. Justyna Sęczkowska, rzeczniczka nowosolskiej policji. Dostał do tego mandat 400 zł i 10 punktów karnych.

To nie koniec na ul. Zielonogórskiej. Ostatni wpadł kierujący motocyklem. Jechał z prędkością 124 km/h. On również stracił prawo jazdy na trzy miesiące. Dostał do tego mandat 400 zł i 10 punktów karnych.

Na koniec patrol nowosolskiej drogówki zatrzymał jeszcze kierowcę na drodze w Nowym Miasteczku. Jechał z prędkością  101 km/h. Prawo jazdy stracił na trzy miesiąc. Zapłaci mandat w wysokości 400 zł. Na jego konto trafiło 10 punktów karnych.

Toyota Zielona Góra
Eko pol - Poscigi.pl