Dwaj bracia szaleli na gali sportów walki w Nowej Soli

Dwaj młodzi mężczyźni odpowiedzą przed sądem za rażące naruszenie porządku podczas trwania Gali Sportów Walki w Nowej Soli. Zatrzymani, którzy zaatakowali pracowników ochrony, trafili do policyjnego aresztu.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 8 grudnia, w związku z trwającą w Nowej Soli Galą Sztuk Walki. Nowosolscy policjanci otrzymali informację o nagannym zachowaniu dwóch kibiców. Bracia – Krzysztof i Radosław Sz. będąc pod wpływem alkoholu nie stosowali się do poleceń wydawanych przez ochroniarzy. Mężczyźni szarpali się z pracownikami firmy ochroniarskiej, atakując ich i zadając liczne ciosy rękoma i nogami. Dodatkowo znieważyli ochroniarzy wyzywając ich słowami wulgarnymi i obelżywymi.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Mężczyźni zostali ujęci przez funkcjonariuszy straży miejskiej, a następnie przekazani wezwanym na miejsce policjantom. 21-letni Krzysztof Sz. oraz jego brat 26-letni Radosław Sz. trafili do policyjnego aresztu.

Zatrzymani usłyszeli już zarzut naruszenia nietykalności cielesnej członka służby porządkowej. Za takie zachowanie grozi im kara do 2 lat więzienia.

Toyota Zielona Góra
Eko pol - Poscigi.pl