Iluminacje w Zatoniu do końca marca. Od soboty specjalny autobus nr 92

– Ustawiliśmy w parku dodatkowe toalety, pojawiły się też ławeczki obok świetlnego labiryntu, a Miejski Zakład Komunikacji od najbliższej soboty uruchamia specjalną linię autobusową nr 92 do Baśniowego Zatonia – informuje prezydent Zielonej Góry Janusz Kubicki.

Park Książęcy Zatonie cieszy się olbrzymim zainteresowaniem mieszkańców, którzy regularnie odwiedzają ten magiczny zakątek Zielonej Góry, aby odpocząć od miejskiego zgiełku.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zielonogórzan MZK od soboty, 6 stycznia, uruchamia specjalną linię autobusową nr 92, która dowiezie mieszkańców do Zatonia.

Kursy linii będą realizowane w soboty i dni świąteczne do czasu zakończenia pokazów świątecznych iluminacji, które można podziwiać w Parku Książęcym.  Na tablicach autobusu wyświetlony będzie napis „Baśniowe Zatonie”.

Przebieg linii nr 92: Dworzec Główny – Chrobrego – Urząd Miasta – Piaskowa (przy Parkingu P+R Palmiarnia) – Sienkiewicza – Kożuchowska – Jędrzychowska – Jędrzychów – Zatonie Park.

Iluminacje w Zatoniu do końca marca

Autobusy linii nr 92 odjadą z Dworca Głównego o godzinie 15.00, 17.00 oraz 19.00, natomiast z przystanku Zatonie Parkowa w kierunku Dworca Głównego o godzinie 15.48, 17.48 oraz 19.48.

Przypominamy, że w soboty i dni świąteczne do Zatonia jest możliwość dojazdu także autobusem linii nr 30, który rusza z Dworca Głównego o godzinie 16.04, 18.04, 20.14 oraz powrotu o godzinie 16.48, 18.49 i 20.51.

– Ustawiliśmy w parku dodatkowe toalety, pojawiły się też ławeczki obok świetlnego labiryntu – informuje Janusz Kubicki, prezydent Zielonej Góry.

Jest też jeszcze jedna doskonała informacja. – Baśniowe Zatonie będzie otwarte do końca marca, jesteśmy przygotowani na różne scenariusze – dodaje mówi Krzysztof Sikora, prezes Zakładu Gospodarki Komunalnej w Zielonej Górze.