Kierowca był tak pijany, że wyjeżdżając z parkingu marketu kilka razy uderzył w murek

Policjanta ze strzeleckiej dochodzeniówki zatrzymał pijanego kierowcę, który chcąc wyjechać na ulicę kilka razu uderzył w mur na jednym z parkingów w Gorzowie.

W poniedziałek, 25 stycznia, policjant ze strzeleckiej dochodzeniówki, zwrócił uwagę na kierowcę saaba. Miał bardzo duże problemy z wyjechaniem z parkingu. Kiedy cofał, kilka razy uderzył w niewielki murek.

Kierowcy w końcu udało się wyjechać na ulicę, ale tam auto nagle zatrzymało się. Mężczyzna siedzący za kierownicą próbował nieudolnie ruszyć w dalszą drogę, jednak mimo włączonego silnika i wciskania pedału gazu kierowcy nie udało się ruszyć z miejsca. – Widząc całą sytuację policjant ze Strzelec Krajeńskich podbiegł do mężczyzny – mówi mł. asp. Tomasz Bartos, rzecznik strzeleckiej policji. Wtedy okazało się, że kierowca był tak pijany, że bełkotał.

Interweniujący po służbie zauważył przejeżdżający patrol drogówki więc poprosił o pomoc. Kierowca saaba wydmuchał dwa promile alkoholu. Stracił prawo jazdy. Grozi mu teraz kara do dwóch lat więzienia, zakaz prowadzenia na czas nie krótszy niż 3 lata i grzywna nie niższa niż 5 tys. zł.

Toyota Zielona Góra
Zostań kierowcą bolta