Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Kierowca miejskiego autobus potrącił kobietę na pasach i wydmuchał… 0,2 promila alkoholu (FILM, ZDJĘCIA CZYTELNIKA)

Do potrącenia kobiety na przejściu dla pieszych doszło we wtorek, 15 lutego, na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II i Staszica w Nowej Soli. 54-latek wydmuchał 0,2 promila alkoholu. Stanie przed sądem i od razu stracił pracę.

Kierowca miejskiego autobusu na przejściu dla pieszych potrącił kobietę. Na miejsce dojechała nowosolska policja. Ranna 71-latka została zabrana do szpitala karetką pogotowia ratunkowego.

Okazało się, że 54-letni kierowca miejskiego autobusu nie powinien w ogóle wsiadać za kierownicę, a tym bardziej wozić  pasażerów. Kierowca autobusu wydmuchał 0,2 promila alkoholu, co jest wykroczeniem. – To stan po spożyciu alkoholu – mówi Justyna Sęczkowska, rzeczniczka nowosolskiej policji.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Nieodpowiedzialny mężczyzna stanie wkrótce przed sądem. Policjanci zatrzymali mu już prawo jazdy a sąd określi jak długo nie będzie mógł prowadzić. 54-latek natychmiast stracił również pracę.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl
Pizzeria Roma w Zielonej Górze - poscigi.pl