Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Kobieta demolowała mieszkanie w Zielonej Górze, zrobiła awanturę w Żabce. Wezwano policję i karetkę (ZDJĘCIA CZYTELNIKÓW)

Policjanci zajęli się dziećmi. Zostały przekazane rodzinie.

Do zdarzenia doszło w środę, 20 lipca. Policja zostali wezwani na interwencję do kobiety, która demolowała mieszkanie. Po chwili ta sama kobieta zrobił awanturę w Żabce. Była z dziećmi. Trafiła karetką do szpitala, a dzieci do rodziny.

O wydarzeniach powiadomili nas czytelnicy. Policja została wezwana do jednego z mieszkań. Chodziło o kobietę, która demolowała mieszkanie. Policję wezwał jej matka. W między czasie kobieta zabrała swoje dzieci i wybiegła z mieszkania.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Kobieta z dziećmi wbiegła do Żabki na ul. Sulechowskiej. Tam od razu wszczęła awanturę. Na miejsce dojechały dwa radiowozy policji. Została również wezwana ekipa karetka pogotowia ratunkowego. – Kobieta była mocno pobudzona – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Policjanci zajęli się dziećmi. – Zostały przekazane rodzinie – mówi podinsp. Stanisławska. Kobieta została zabrana karetką pogotowia ratunkowego do szpitala.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl