Samochody.pl - poscigi.pl

Kompletnie pijany kierowca zatrzymany w Zielonej Górze. Był agresywny (ZDJĘCIA)

Pijany kierowca zatrzymany na ulicy Zjednoczenia w Zielonej Górze.

Kompletnie pijany kierowca został zatrzymany w sobotę, 6 stycznia na ulicy Zjednoczenia. Zatrzymał go trzeźwy kierowca i wezwał policję. Pijany 22-letnmi słubiczanin był agresywny i trafił do izby wytrzeźwień.

Wszystko wydarzyło się w sobotę na ulic Zjednoczenia. Świadek zauważył kierującego fordem, który jechał zygzakiem. Zajeżdżał również drogę. Świadek zatrzymał pijanego kierowcę i wezwał policję.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Za kierownicą forda siedział kompletnie pijany 22-letni mieszkaniec Słubic. Młody mężczyzn był agresywny. Wydmuchał 2,4 promila alkoholu. Na miejsce dojechała wezwana przez policje pomoc drogowa Maxmar. Samochód pijanego kierowcy został odholowany na parking strzeżony. Zapłaci za to właściciel forda.

Pijany kierowca zatrzymany w Zielonej Górze

22-latek została zatrzymany i przewieziony do izby wytrzeźwień. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty. Grozi mu kara do dwóch lat więzienia, zakaz prowadzenia nawet na 15 lat oraz grzywa do 30 tys. zł.

Zatrzymanie obywatelskie jest prawem, ale nie obowiązkiem. Jednak, jak przypominają policjanci drogówki, wszyscy jesteśmy współodpowiedzialni za bezpieczeństwo ruchu drogowego. Dlatego jeżeli w bezpieczny dla siebie sposób możemy uniemożliwić dalszą jazdę nietrzeźwemu, zróbmy to.

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.plEko pol - Poscigi.pl