Strona główna Wiadomości Sulechów Koszmar w Sulechowie. Ciało 20-latka znalezione w rowie z wodą
Samochody.pl - poscigi.pl

Koszmar w Sulechowie. Ciało 20-latka znalezione w rowie z wodą

Ciało 20-letniego mężczyzny zostało znalezione w sobotę, 29 kwietnia. Leżało w rowie z wodą w rejonie ulicy Tkackiej. Decyzją prokurator ciało zostało zabezpieczone do sekcji.

Ciało 20-latka zostało znalezione w rowie z wodą. Na miejsce została wezwana sulechowska policja. Dojechał również prokurator. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do sekcji. – Czekamy na wyniki sekcji zwłok – mówi prokurator Marcin Jachimowicz, zastępca szefa świebodzińskiej prokuratury rejonowej.

Wyniki sekcji powinny dać odpowiedz na przyczynę śmierci 20-latka. Wiadomo już, że wcześniej mężczyzna dług był na imprezie.

Materiały od czytelników

Nagrałeś coś na trasie?
Daj nam znać.

Zdjęcie kolizji, wypadku albo ciekawy temat — Twój materiał może trafić na portal. Twórz z nami poscigi.pl.

01
NagrywaszWideo, zdjęcie kolizji lub wypadku
02
03
PublikujemyTworzysz z nami portal poscigi.pl
Toyota Zielona Góra - poscigi.pl