Toyota Zielona Góra

Makabra. Audi uderzyło w latarnię z taką siłą, że 19-letni kierowca i 18-latka wypadli z auta. Są ciężko ranni (FILM)

Do wypadku doszło na rynku w Annopolu (woj. lubelskie). 19-latek pędząc audi na łuku drogi uderzył w krawężnik i latarnię. Siła uderzenia był tak duża, że kierowca i 18-letnia pasażerka wypadli z auta. Oboje trafili do szpitala.

W nocy z soboty na niedzielę, 5 września, do kraśnickiej komendy wpłynęła informacja o wypadku ma rynku w Annopolu. Dyżurny skierował na miejsce policjantów, którzy po przybyciu zastali straż pożarną prowadzącą akcję ratunkową.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 19-latek pędził audi. W aucie była 18-letnie pasażerka. W pewnym momencie na łuku drogi 19-latek stracił panowanie nad samochodem. Audi zjechało na przeciwległy pas ruchu i uderzyło w krawężnik. Potem audi wpadło bokiem na latarnię z taką siłą, że kierowca i 18-latka zostali wyrzuceni z auta na zewnątrz.

Nieprzytomny kierowca audi karetką trafił do szpital. Tak samo ranna 18-latka. Ze względu na stan kierowcy nie było możliwości przebadania go na zawartość alkoholu lub środków odurzających. Kierowcy pobrano krew do dalszych badań.

Kamery monitoringu zarejestrowały całą niebezpieczną sytuację.