Makabryczne. Syn wykopał szczątki ojca z grobu na cmentarzu (ZDJĘCIA)

Policjanci z komisariatu w Karczewie koło Otwocka zatrzymali 41-latka, który wykopał z grobu szczątki swojego ojca. 41-latek usłyszał pięć zarzutów, za które stanie przed sądem.

We wtorek, 1 grudnia, śledczy z komisariatu w Karczewie pojechali do domu 41-latka w Warszawie. Z ich ustaleń wynikało, że mężczyzna jakiś czas poszedł na cmentarz. Tam wykopał z grobu szczątki ojca.

41-latek był zszokowany wizytą policjantów. Próbował tłumaczyć, że jego ojciec żyje i przebywa za granicą. Mówił policjantom, że nie ma w domu kości swojego ojca. Policjanci przeszukali dom 41-lat. Znaleźli tam kilka woreczków z amfetamina. Mężczyzna oświadczył, że narkotyki posiada na własny użytek. Po chwili w piwnicy policjanci zobaczyli worki na śmieci. Kiedy zaglądnęli do worków zobaczyli ludzkie kości.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy. Zabezpieczone kości policjanci przekazali do zakładu medycyny sądowej.

Okazało się, że 41-latek ma na swoim koncie także inne przestępstwa. Zebrany przez śledczych materiał w sprawie pozwolił na postawienie mężczyźnie pięciu zarzutów i skierowanie do sądu wniosku o jego tymczasowy areszt.