Niemiec na motocyklu z pasażerką został zatrzymany do kontroli przez zielonogórską drogówkę na ulicy w Krężołach. Okazało się, że nie miał uprawnień do prowadzenia. Został zatrzymany i trafił do policyjnej celi.
Do zdarzenia doszło w sobotę, 15 sierpnia, wieczorem. Patrol zielonogórskiej drogówki zatrzymał do kontroli motocyklistę jadącego z pasażerką. Mężczyzn jechał na motocyklu bez kasku na głowie. To był obywatel Niemiec. Już po chwili okazało się, że Niemiec dalej nie pojedzie.
Krężoły. Wpadł Niemiec na motorze bez uprawnień
– Mężczyzn nie miał uprawnień do prowadzenia motocykli – mówi podinsp. Katarzyna Świerkowska-Teska, naczelnik zielonogórskiej drogówki. Zgodnie z przepisami mężczyzna został zatrzymany i trafił do celi zielonogórskiej komendy. Teraz grozi mu kara do 30 tys. zł, areszt oraz obligatoryjnie zakaz prowadzenia.






