Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Mejza nielegalnie rozwiesił setki banerów w Zielonej Górze. Służby miejskie je ściągają

Nie ma naszej zgody na prowadzenie nielegalnej kampanii i oszukiwanie mieszkańców – napisał Robert Górski, radny Zielonej Góry.

Zielona Góra została dosłownie oklejona banerami wyborczymi Łukasza Mejzy. Prezydent Janusz Kubicki mówi „dość”. Służby miejskie ściągaj nielegalne banery.

W czwartek z samego rana w mieście pojawiło się kilkaset banerów Łukasza Mejzy. Miasto zostało dosłownie „oblepione” Mejzą.    

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

– Koniec, kurde to co się dzieje to jest jakiś … brakuje mi słów (a nie chce klnąc). Dziś w nocy w Zielonej Górze bez ŻADNEJ ZGODY, NIELEGALNIE, BEZ POSZANOWANIA PRZEPISÓW PRAWA zostały rozwieszone reklamy wyborcze jednego kandydata. To ten od „leczenia dzieci” – Łukasz Mejza, lepiej by zrobił gdyby pieniądze przeznaczył na leczenie dzieci a nie na banery. Ktoś kto nie szanuje przestrzeni miejskiej nie szanuje też mieszkańców. Tak to odbieram i takie mam zdanie. Drodzy mieszkańcy prosimy o sygnały gdzie one są abyśmy mogli zrobić porządek, nie ma zgody na zaśmiecanie miasta, ZERO TOLERANCJI dla takich działań. To musi zniknąć !!! Udostępniajcie ten post i piszcie gdzie to jeszcze wisi – napisał Janusz Kubicki, prezydent Zielonej Góry.

– Służby miejskie rozpoczęły właśnie zdejmowanie nielegalnych banerów Łukasza Mejzy rozwieszonych w nocy na ulicach Zielonej Góry. Nie ma naszej zgody na prowadzenie nielegalnej kampanii i oszukiwanie mieszkańców – napisał Robert Górski, radny Zielonej Góry.

Mejza nielegalnie rozwiesił setki banerów w Zielonej Górze

Ludzie są oburzeni setkami plakatów Mejzy. Chcą ich ściągnięcia.

– Proponuję się przejechać Szosą Kisielińską, od ronda przy piekarni Mikulewicza do Lotnika, wiszą plakaty wyborcze i nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie były na każdej barierce i każdym słupie. I nie było by w tym nic dziwnego gdyby to nie były tylko i wyłącznie plakaty i bilbordy Mejzy Łajzy aż się żygac chce i tej mordy już nie da się oglądać.

Dalej jadąc tak samo jest na dworcowej też wszędzie wisi Łajza. To wszystko tylko po dzisiejszej nocy. Ponad to wczoraj w nocy widziałem jak inne plakaty i bilbordy były obcinane i usuwane przez ludzi dość dobrze zamaskowanych. Nie mam zdjęć, bo jechałem autem i było ciemno, ale wygląda naprawdę zjawiskowo, godne artykułu – pisze nasz czytelnik.

Lewe banery Mejzy w regionie

Podobnie jest w innych miejscowościach w okolicy. Sygnały o setkach nielegalnych banerów docierają również z Krosna Odrzańskiego. To samo w Międzyrzeczu. Tam również pojawiły się lewe banery Mejzy.

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl