Mężczyźni spotkali się na imprezie. Trzech zmarło przy stole. Są wyniki sekcji zwłok

Sekcje zwłok trzech mężczyzn znalezionych w domu w Kwiatkowicach koło Gorzowa potwierdziły ich nagłą śmierci. Przyczyną była niewydolność krążeniowo-oddechowa. W domu znaleziono podejrzane tabletki i proszki. Substancje zostaną zbadane. Prokuratura czeka na wyniki badań toksykologicznych.

W poniedziałek, 19 lutego, odbyły się planowane sekcje zwłok mężczyzn, których ciała znaleziono w sobotę, 17 lutego, w domu w Kwiatkowicach koło Gorzowa. Mężczyźni zmarli nagłą śmiercią. – Przyczyną zgonów wszystkich mężczyzn była ostra niewydolność krążeniowo-oddechowa – mówi prokurator Roman Witkowski, rzecznik gorzowskiej prokuratury okręgowej.ym

Teraz śledczy muszą ustalić co wywołało niewydolność krążeniowo-oddechową. W domu, w którym doszło do tragedii zostały znalezione podejrzane tabletki oraz proszek. Jeszcze nie wiadomo co to są za substancje. Prokuratura czeka również na wyniki badań toksykologicznych wycinków pobranych z ciał mężczyzn.

Polecane  Został poważnie ranny w wypadku. Miał zaślepkę w zapięciach pasów (ZDJĘCIA)

Śmierć trzech mężczyzn najprawdopodobniej została wywołana piciem alkoholu zmieszanym z narkotykami lub dopalaczami. Mężczyzna, który przeżył, cały czas jest w szpitalu. Nie został jeszcze przesłuchany. – Nadal przesłuchanie uniemożliwia jego stan zdrowia oraz zaburzenia świadomości – wyjaśnia prokurator  Witkowski.

Mężczyźni w piątek, 16 lutego, spotkali się na imprezie w domu jednego z nich w Kwiatkowicach. Ciała trzech mężczyzn i jednego w ciężkim stanie znalazła żona jednej z ofiar w sobotę, 17 lutego. Wszyscy siedzieli przy stole. Kobieta pojechała do domu w Kwiatkowicach, bo od dłuższego czasu nie miała kontaktu z mężem. Wtedy dokonała makabrycznego odkrycia.

Polecane  Tragiczny pożar. W płomieniach zginął mężczyzna