Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Nowa Sól. Takie kradzieże to już plaga

Znany nowosolskim funkcjonariuszom 22-latek ukradł perfumy i uderzył ochroniarza. Z łupem uciekł. Policjanci szybko ustalili sprawcę. Mężczyzna usłyszał zarzut i przyznał się do zarzucanego mu czynu. Grozi mu teraz kara do 10 lat więzienia.

W sobotę, 27 stycznia, około godziny 14.00 dyżurny z nowosolskiej policji otrzymał zgłoszenie o kradzieży w jednej z miejscowych drogerii.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Policjanci patrolówki na miejscu ustalili, że młody mężczyzna wszedł do sklepu, ukradł markowe perfumy, a następnie chciał przejść przez linię kas. Pracownik ochrony znając go z wcześniejszych występków, chciał udaremnić kradzież. Ten jednak uderzył ochroniarza i wyrwał się uciekając z łupem.

Nowa Sól. Kradzież rozbójnicza

Sprawą zajęli się nowosolscy kryminalni. Policjanci przejrzeli zarejestrowany przez kamery sklepowe monitoring. Szybko wpadli na trop złodzieja. Mieszkaniec Nowej Soli został zatrzymany przez kryminalnych. 22-latek usłyszał zarzuty, przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia.

– Ma na swoim koncie również inne kradzieże, za które nie uniknie odpowiedzialności – mówi asp. Justyna Sęczkowska-Sobol, rzeczniczka policji w Nowej Soli. Za popełnione przestępstwo kradzieży rozbójniczej odpowie przed sądem. Grozi mu za to kara do 10 lat więzienia.

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl